מה כולל תהליך כתיבת סיפור חיים

מה כולל תהליך כתיבת סיפור חיים? לאילו פרמטרים הוא מתייחס והאם כל אחד יכול לעשות זאת?

 

web-mati                     yarospart1

 

כתיבת סיפור חיים היא משימה לא פשוטה. לא לכולנו יש את יכולת הכתיבה הנדרשת לשם כך ולא כולנו מתחברים גם לתהליך עצמו. במיוחד לשם כך מוצע שירותי ייחודי שת כתיבת סיפור חיים, אותו מבצעים בפועל כותבים מוכשרים ומיומנים עם ניסיון רב מאד בכתיבה, כגון בת עמי מלניק. בין אם כחלק מכתיבה של ביוגרפיה, סיפור אישי ותיעוד הזיכרונות וחוויות הילדות ובין אם לכל צורך אחר, שירותי כתיבת סיפור חיים כוללים לא מעט פרמטרים כדי להגיע אל התוצאה הנדרשת ואל המסר שאותו מעוניינים להעביר.

מה כולל במסגרתו תהליך זה

כתיבת סיפור חיים היא כאמור משימה לא קלה, שלא כל אחד יכול לבצע אותה. כולנו רוצים לספר סיפור, כולנו רוצים לחלוק חוויות וזיכרונות אולם לא כל אחד מאתנו מסוגל לעשות זאת. הכתיבה עצמה מצריכה מיומנות מיוחדת ויכולת כתיבה ברמה גבוהה, או במילים אחרות, פנייה בת עמי מלניק היא התשובה. בין אם ברצונך לספר סיפור קצר מהילדות, סיפור משפחתי שעובר מדור לדור או להפוך מקבץ של זיכרונות לסיפור ארוך ומושקע, את כל אלה אפשר להפוך לספר של ממש, למילים שמתחברות לכדי סיפור אמתי המודפס על נייר.

ישנם לא מעט שלבים בחיים, ובעיקר בגילאים המבוגרים יותר, שבהם מעוניינים לשתף את האחרים בזיכרונות שהצטברו לאורך השנים. נבירה בין התמונות הישנות שנאספו עם הזמן, מציאת פתקאות ורשימות בתוך קופסאות וגם האזנה לקלטות או אפילו צפייה בסרטוני וידאו שצולמו, את כל אלה אפשר להפוך לסיפור.

כתיבת סיפור חיים – תיעוד זיכרונות וסיפורי ילדות על ידי המומחית בתחום

שמי בת עמי מלניק ואני מזמינה אתכם להיעזר בשירותי כתיבת סיפור חיים שלי לצורך תיעוד הזיכרונות והחוויות שלכם. אני יודעת עד כמה חשוב לכם לתעד וייתכן ואתם מתקשים להעלות את זה על הכתב. בעזרת שירותי הכתיבה שלי, שגם אתם לוקחים בהם חלק, אוכל להביא אל הכתב את הסיפורים שלכם, המתעדים תקופות חיים שלמות או אנקדוטות קצרות מהילדות. יחד, נצא למסע שיתחיל במפגש ראשוני, באיסוף של חומרים הנדרשים לצורך הכתיבה ועד להוצאות לאור של הספר. לא משנה מהו הסיפור שאותו אתם רוצים לספר וגם בני כמה אתם, אף פעם לא מאוחר.

מעוניינים בשירותי כתיבת סיפור חיים שיתארו נאמנה את המסר שברצונכם לתעד?

התקשרו אלי כעת לטלפון 08-9263396. אשמח לספק לכם את כל המידע לו תזדקקו אודות השירות.