כתיבת סיפור חיים – מתנה לסבתא וסבא

לכל אדם יש שם ולרוב בני האדם יש סיפור חיים מרתק שאותו צריך לדעת לספר. זאת הנחת העבודה העומדת מאחורי שירותי כתיבת סיפור חיים המיועדת לספר את סיפורו האישי של כל אדם באשר הוא. כתיבת סיפור חיים נועדה על מנת להפוך את סיפורם האישי של האנשים הקרובים לליבכם לספר בעל ערך סנטימנטלי והיסטורי כאחד לדורות הבאים, כאשר הסיפור האישי יכול להתמקד בסיפור האישי של סבא וסבתא ולגולל את דרכם האישית והמשותפת לאורך השנים.

כתיבת סיפורי חיים כמתנה לסבא ולסבתא נעשית למעשה על ידי סופר צללים הנשכר לצורך העניין, כאשר המקורות לכתיבה נאספים ונערכים על ידו באמצעות ראיונות עומק אותם הוא מקיים אל מול בני המשפחה המצומצמת והמורחבת כאחד, ואל מול אנשים שונים אשר ליוו את חייו או חייה של סבא או סבתא.

כתיבת סיפור חיים היא למעשה כתיבת ביוגרפיה אישית של האדם שאת סיפור חייו תהיו מעוניינים לגולל בתוך ספר המכיל בתוכו בין היתר תצלומים, מסמכים וזיכרונות אישיים, כאשר תהליך הכתיבה נעשה באמצעות תחקיר מקצועי ומקיף אודות קורות חייו. סופר הצללים הנשכר לצורך כתיבת הסיפור האישי, עורך למעשה תחקיר רציני ומעמיק, כאשר לאחר איסוף המידע הראשוני, בוחר סופר הצללים במספר נקודות מרכזיות בהן הוא בוחר להתמקד לצרכי כתיבת הסיפור.

כתיבת סיפור חיים מתנה

מתנה מרגשת בעלת ערך מוסף לכל בני המשפחה

כתיבת סיפור חיים הינה מתנה מרגשת ומיוחדת אותה תוכלו להעניק לכל אחד ואחת מבני המשפחה המורחבת, כאשר הספר עצמו הופך למתנה אישית המוענקת לכל אחד ואחת מבני המשפחה המצומצמת והמורחבת כאחד.

הליך כתיבת הספר מהווה חוויה אישית מרגשת עבור האדם שאודותיו נכתב הספר וזאת לנוכח העיסוק הנוסטלגי בסיפור חייו וההתמקדות בציוני הדרך לאורך חייו. הליך הכתיבה מורכב ממספר שלבים הכוללים בין היתר: איסוף מקדים של חומרי הכתיבה, ראיונות עומק עם האדם שאודותיו נכתב הספר ואנשים שונים אשר ליוו את חיוו ושלבי העריכה השונים במסגרתם סופר הצללים מנסח ועורך את תוכן קורות חיוו של "גיבור" הספר. עם סיום שלבי הכתיבה, העריכה וההגהה, עובר הספר להליך קדם דפוס במסגרתו הוא עובר הליך עימוד ומתווספים אליו מסמכים, צילומים וחומרים נוספים הנכללים בפרקי הספר השונים. עם סיום שלב זה, עובר הספר להדפסה והוא מודפס בכמות עותקים מוגבלת בהתאם לרצון המשפחה שבוחרת להעניקו כמתנה אישית לבני המשפחה.

להזמנת שירות מקצועי לכתיבת ספר אישי?

התקשרו אלי לטלפון 08-9263396.

052-3544077